איריס לונדון זולטי – מנכ"ל

עו"ד איריס לונדון זולטי היא מנכ"ל קרן אניאס ובני שטיינמץ. בתפקידה זה, בו היא מכהנת מאז שנת 2006, היא סייעה לבני הזוג שטיינמץ להקים את הקרן ולקבוע את דרכי פעולתה. לונדון זולטי אחראית על מימוש חזונם של מקימי הקרן לקדם ולפתח את תחום הגיל הרך במדינת ישראל.

 

עו"ד לונדון זולטי היא בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת האריוט וואט שבאדיבורו, סקוטלנד, ובעת מילוי תפקידה כמנכ"ל קרן שטיינמץ היא עושה שימוש ברקע העשיר שלה במשפטים, מנהל עסקים ופתרון קונפליקטים.

מאז הקמת הקרן איריס פועלת באמונה ובמסירות לקידום תחום הגיל הרך. היא עושה זאת מתוך הבנה שנושא זה הוא קריטי למען הילדים, ההורים והחוסן החברתי של מדינת ישראל ושקיים מחסור חמור במשאבים ובשירותים מקצועיים בעיקר לגילאי לידה עד שלוש. איריס מאמינה שמתפקידו של המגזר הראשון (ממשלה ורשויות מקומיות) לדאוג לשירותים מקצועיים ואיכותיים לגילאים אלה ופועלת על מנת לעורר את המודעות ולהעברת האחריות לנושא לגורמים הרלוונטיים.

במסגרת עבודה בקרן, איריס פעילה ברתימת ראשי רשויות להקמת מחלקה מקצועית לגיל הרך באגפי החינוך אצלם באחריות מגיל לידה עד שש והקמת מערך שירותים כולל ואינטגרטיבי למען הילדים, ההורים והצוותים המקצועיים. כמו כן היא מקדמת הכשרת דור חדש של אנשי מקצוע שנחשפים לתפיסה רחבה ורב מקצועית של תחום הגיל הרך. בנוסף, היא עוסקת במאבק לקידום הקיימות של היחידות להתפתחות הילד בקהילה בהן היא רואה את המפתח למתן מענים מקצועיים ולקידום תחום הגיל הרך ברשויות המקומיות.